Apie Zena Swiss


Šveicarijos kompanijos ZENA SWISS AG veiklos pradžia laikomi 1931 metai, kai kompanijos įkūrėjas ir išradėjęs Alfred Neweczerzal, Ciuricho mieste, sukūrė pirmuosius virtuvės įrankius, įskaitant daržovių ir vaisių skustukus. Nuo tada, kompanija užregistravo ne vieną prekių patentą, kurių pagrindu patobulinti produktai sėkmingai gaminami iki šių dienų.   

1947 metais ZENA SWISS AG sukūrė visame pasaulyje geriausiai atpažįstamą produktą savo prekių grupėje - originalų REX daržovių ir vaisių skustuką (mod. nr. 11002). REX skustukas tapo tikra revoliucija virtuvės įrankių rinkoje, pagal šį “Y” formos modelį buvo ir yra gaminami visi kiti daržovių skustukai, bandant atkartoti REX geriausias dizaino ir funkcionalumo savybes. Dėl savo nepriekaištingo dizaino, paprastumo ir patvarumo REX skustukas beveik nepasikeitė per daugiau kaip 70 metų ir iki šių dienų išliko vienas populiariausių ZENA gaminių, puikiai vertinamų tarp virtuvės mėgėjų bei profesionalų!

Per savo veiklos istoriją kompanija laimėjo daugybę dizaino apdovanojimų, jos produktai yra įtraukti į"Swiss Design" (aut. Dorian Lucas) knygą, šalia tokių šveicarų pasididžiavimo vertų produktų, kaip garsusis Victorinox šveicariškas armijos peilis ar Toblerone šokoladas. Be to, Šveicarijos paštas pripažindamas ZENA SWISS indėlį į šalies istoriją ir kultūrą, 2004 m. išleido pašto ženklą su legendiniu REX skustuku!

Pagaminta Šveicarijoje

Visi ZENA SWISS produktai žymimi swiss made prekės ženklu ir išsiskiria neprilygstamu ergonomišku dizainu, aukšta kokybe, paprastumu ir ilgaamžiškumu. Kompanija skiria didžiulį dėmesį savo gaminių kokybės kontrolei, štai kodėl visi produktai iki šių dienų gaminami išskirtinai tik Šveicarijoje.

 

Skustukai viskam ir kiekvienam

ZENA produktų gamoje kiekvienas suras būtent jam labiausiai tinkantį įrankį. Visi skustukai gaminami taip, kad vienodai tiktų dešiniarankiams ir kairiarankiams. REX, STAR, RAPID skustukai puikiai tinka net ir tiems, kas kenčia nuo artrito. Šie skustukai pasižymi ne tik puikiomis dizaino savybėmis, kas leidžia dirbti su įrankiu ilgiau ir efektyviau, nevarginant rankų, bet taip pat pasižymi ir ilgaamžiškumu bei patvarumu. Todėl daugelis klientų savo virtuvėje gali surasti ZENA skustuką, pirktą prieš 10-20 metų ir iki šiol vis dar naudojamą.

 

Namų ir profesionalų virtuvėms

Esame tikri, kad mūsų produktus įvertinsite ir pamėgsite nuo pirmos naudojimo akimirkos. Su ZENA SWISS skustukais Jūs ne tik su malonumu nuskusite bulves, morkas, obuolius ar kitas daržoves bei vaisius, bet taip pat juos puikiai pritaikysite, kai norėsite susmulkinti kietą sūrį, šokoladą, riešutus ir pan. Be to, mūsų prekių gamoje rasite Tomi skustukus, skirtus minkštiems vaisiams ar daržovėms skusti arba Julienne pjaustyklę tiksliai pjaunančią vienodos formos juosteles salotoms bei sriuboms. O jei norite sutarkuoti tobulo dydžio sūrio dribsnius (tarkius) ant savo mėgstamo makaronų patiekalo, pasirinkę Diva trintuvę daugiau nebegrįšite prie savo senojo tarkavimo įrankio. Visas mūsų prekes rasite čia.